Pyszny i szybki posiłek na mieście

Zadowolenie klientów jest dla Pana Precla najważniejsze, dlatego nasze precle to jeden z najsmaczniejszych, szybkich posiłków, które zjesz na mieście. Oto dlaczego:

  • W przeciwieństwie do tradycyjnych fast-foodów, precli nie smaży się w oleju. Zaparza się je w wodzie, a potem dopieka w piecu – smakują obłędnie!
  • Nasze pieczywo jest bez spulchniaczy i ulepszaczy. Wypiekamy je na miejscu z własnego przepisu. Wkładamy w nie także sporo serca i uśmiechu 🙂
  • U nas zawsze wiesz, co jesz. To zawsze świeże precle robione na miejscu ze starannie dobranych składników. Nic mniej, nic więcej.

Jak powstał Pan Precel?

Historia zaczęła się tak: pewnego dnia podczas wizyty w niedalekiej Rumunii, spróbowaliśmy tamtejszych precli. Tak nam zasmakowały, że postanowiliśmy przywieźć ten smak ze sobą do Polski i dać szansę na spróbowanie tych pysznych przekąsek także innym.

We Wrocławiu brakowało miejsca, w którym codziennie byłyby wypiekane świeże i pachnące precle. Postanowiliśmy więc, że tym się właśnie zajmiemy. Niezależnie od tego, czy chcesz zaspokoić tylko mały głód, czy masz ochotę na coś naprawdę sycącego – tutaj zawsze będzie na Ciebie czekał precel przygotowany z sercem!

Smak, jakiego nie doświadczysz w żadnym innym miejscu

Może zaciekawi Cię fakt, że niektóre nasze receptury są połączeniem kuchni polskiej z rumuńską – w końcu pomysł otwarcia naszej małej rodzinnej firmy zrodził się właśnie po spróbowaniu smaku precli podczas wizyty w Rumunii. Poza klasycznymi preclami oferujemy też precle na słodko oraz takie z nadzieniem – jest z czego wybierać!

Zobacz, jak powstają nasze precle!

Nasze precle wypiekamy każdego dnia z ciasta własnej receptury. Dzięki temu są zawsze świeże, miękkie i chrupiące. Zwijamy je ręcznie, dlatego każdy ma swój niepowtarzalny kształt.

pan precel przyjedzie do twojej firmy

Jeśli chcesz zjeść precla w pracy i nie masz czasu albo ochoty, żeby wychodzić na miasto… Wtedy Pan Precel przyjedzie do Ciebie! Nasz dostawca dowiezie do Twojego biura pachnące, świeżo wypieczone precle. Znasz zapach świeżego pieczywa z pobliskiej piekarni? Dokładnie tak pachną nasze precle. A smakują jeszcze lepiej.